Pracownia protetyki stomatologicznej 3D

 

 

Wszystkie prace protetyczne wykonujemy w naszej pracowni, co skraca czas oczekiwania. Dzięki czemu pacjent staje się członkiem naszego zespołu który tworzy i spełnia jego marzenie o nowym, pięknym uśmiechu.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii cyfrowych 3D projektujących odbudowy protetyczne, nasi pacjenci mogą w pełni uczestniczyć w projektowaniu swojego uśmiechu.

 

 

Stawiamy na kompleksową i długofalową opiekę nad pacjentami, dla których wygląd zewnętrzny oraz zdrowie jest ważnym elementem życia prywatnego i zawodowego.

W obecnym kształcie nasza pracownia istnieje od przeszło 25 lat. W trakcie wszystkich lat prowadzenia laboratorium nauczyliśmy się jak sprostać wymaganiom stawianym współczesnej technice dentystycznej.

 

 

Obecnie pracownia protetyczna 3D wchodzi w skład nowoczesnej kliniki stomatologicznej Willa Dentika.
Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologii i urządzeń oraz wiedzy naszych fachowców udało się nam to co wielu wydaje się niemożliwe. Potrafimy poprawić, stworzyć i odtworzyć to co wcześniej stworzyła natura w taki sposób, by nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani.
Jako pracownia protetyki stomatologicznej sukces osiągnęliśmy dzięki kadrze, która wciąż podnosi swoje kwalifikacje. Prace, które wykonujemy spełniają najwyższe standardy zarówno pod względem estetyki jak i precyzji.