GABINET

Jesteśmy jedną z najnowocześniejszych klinik w Polsce

WILLA DENTIKA to jedna z najnowocześniejszych klinik stomatologicznych w Polsce. Zamysłem założycieli, małżeństwa Małgorzaty i Andrzeja Wadlewskich, było stworzenie miejsca z kompleksową obsługą pacjenta w niespotykanym dotychczas standardzie. W pełni cyfrowe wyposażenie pracowni protetycznej 3D, nowoczesne gabinety stomatologiczne, starannie dobrany zespół młodych lekarzy oraz przemyślana specjalizacja kliniki, wszystko to sprawia, że do Elbląga przyjeżdżają pacjenci z całego regionu.

Chcieliśmy stworzyć klinikę, którą z pełnym zaufaniem polecimy naszej rodzinie, bliskim, znajomym i partnerom biznesowym. Marka Willa Dentika oparta jest na trzech fundamentach: empatii do pacjenta bez względu na to z jakim problem się do nas zgłasza, wiara i zaufanie do nowoczesnych technologii – to one są przyszłością stomatologii oraz kompleksowe leczenie w jednym miejscu.

Dziękujemy za zaufanie i przenoszenie leczenia do Willa Dentika.

 

 

 

 

 

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

© 2024 Klinika stomatologiczna WILLA DENTIKA
crossmenuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram