STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA

Zajmujemy się stomatologią zachowawczą, która skupia się na leczeniu i zapobieganiu próchnicy - powszechnej choroby zakaźnej wywoływanej przez bakterie.

W trosce o dokładną diagnostykę, posiadamy własną pracownię rentgenowską z zaawansowaną tomografią komputerową, a nasze gabinety są wyposażone w precyzyjne rentgeny punktowe.
Dodatkowo, dysponujemy innowacyjną laserową kamerą diagnostyczną, która pozwala na wykrywanie próchnicy w trudno dostępnych miejscach.

Naszym priorytetem jest stworzenie serdecznej i zaufanej atmosfery podczas Państwa wizyty w Willa Dentika. Po przeprowadzeniu kompleksowego badania jamy ustnej, zawsze poświęcamy dużo czasu na szczegółowe omówienie stanu zdrowia i leczenia.

Nie traktujemy naszych Pacjentów jedynie jako przypadków chorobowych, ale dbamy o pełny obraz i indywidualne potrzeby każdego z nich.

 

Leczenie ubytków zaczynamy od precyzyjnego usunięcia zmienionych chorobowo tkanek, a następnie stosujemy wypełnienia, które odbudowują kształt i funkcję zęba.

Naszym priorytetem jest zapewnienie pacjentom maksymalnego komfortu i wysokiej jakości zabiegu. Wykorzystujemy skuteczne znieczulenie miejscowe, a w razie potrzeby oferujemy także znieczulenie komputerowe.

Korzystamy z materiałów zabiegowych, które imitują kolorystykę i przezierność tkanek zębowych,przez co nasze wypełnienia są idealnie polerowalne, trwałe oraz estetyczne.

Oprócz leczenia ubytków, w naszym zakresie usług znajduję się także:

 

Nasz zespół dąży do osiągnięcia najlepszych efektów zarówno pod względem funkcjonalnym, jak i estetycznym.

 

W celu zapewnienia najwyższej jakości leczenia, stosujemy koferdam, który tworzy aseptyczną barierę, utrzymuje suchość pola zabiegowego, zwiększa widoczność oraz bezpieczeństwo zabiegu.
Dzięki zastosowaniu koferdamu, wypełnienia są precyzyjne i wytrzymałe.

 

W Willa Dentika oferujemy również leczenie z użyciem sedacji wziewnej, co jest niezwykle pomocne dla pacjentów cierpiących na dentofobię
(lęk przed stomatologiem).

 

Zapraszamy do Willa Dentika, gdzie profesjonalna stomatologia zachowawcza i troska o naszych pacjentów idą w parze.

 

Zabiegami z zakresu stomatologii zachowawczej w Willa Dentika zajmują się:

  • Lek. dent. Agata Sawicka
  • Lek. dent. Oksana Ficak-Barszczewicz

 

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

 

© 2024 Klinika stomatologiczna WILLA DENTIKA
crossmenuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram