Jestem absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku techniki dentystyczne. Moja specjalizacja to wykonawstwo prac protetycznych, które obejmują szyny, standardowe uzupełnienia ruchome oraz bardziej zaawansowane korony i mosty, które projektuję przy użyciu systemu cyfrowego CAD/CAM.

Moja praca polega na tworzeniu pięknych uśmiechów dla naszych pacjentów. Zależy mi na połączeniu artystycznego i kreatywnego podejścia z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, które umożliwiają precyzyjne projektowanie i produkcję prac protetycznych. Wierzę w nieustanny postęp i rozwój w dziedzinie technik dentystycznych, dlatego staram się być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami i technologiami.

Poza pracą, mam również pasje, które mnie inspirują. Rysunek jest jednym z moich zainteresowań, dając mi możliwość wyrażania swojej kreatywności. Lubię również grać w gry strategiczne, które rozwijają moje umiejętności logicznego myślenia. Technologia komputerowa to kolejna dziedzina, która mnie fascynuje i której poświęcam swój czas.

Zapraszam do naszej kliniki Willa Dentika , gdzie z pasją i zaangażowaniem tworzę piękne i funkcjonalne uzupełnienia protetyczne, które przywracają naszym pacjentom zdrowy i piękny uśmiech. Cieszę się, że mogę być częścią zespołu, który dba o dobro pacjentów i wykorzystuje nowoczesne technologie, aby osiągnąć najlepsze rezultaty

© 2024 Klinika stomatologiczna WILLA DENTIKA
crossmenuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram