Jestem absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego i zajmuję się kompleksowym leczeniem zachowawczym zarówno dzieci, jak i dorosłych. Dla mnie nie wystarczy jedynie wypełnienie ubytku - staram się, aby każde "zwykłe wypełnienie" stało się integralną częścią zęba.

W mojej praktyce stomatologicznej interesuje mnie również ortodoncja, którą pogłębiam dzięki szkoleniom ortodontycznym. Ważne jest dla mnie, aby pacjent był świadomy procesu leczenia, dlatego z chęcią odpowiadam na wszelkie pytania. W przypadku leczenia dzieci stawiam na świadomość ich wzrostu i rozwoju oraz edukację higieniczną.

W gabinecie stawiam na dobrą atmosferę, aby pacjent czuł się komfortowo i zaufał mi. Z powodzeniem zajmuję się pacjentami z dentofobią, pomagając im przezwyciężyć strach przed dentystą. Pragnę, aby wizyta w gabinecie stomatologicznym była przyjemnym i pozytywnym doświadczeniem.

Poza pracą lubię piec słodkości w wolnych chwilach. Dlaczego dentysta nie może zająć się czymś słodkim? Przecież każdy zasługuje na małą przyjemność.

Zapraszam do Willa Dentika , gdzie kompleksowo zajmuję się leczeniem zachowawczym. Gwarantuję profesjonalną opiekę, indywidualne podejście i troskę o zdrowie jamy ustnej.

© 2024 Klinika stomatologiczna WILLA DENTIKA
crossmenuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram