Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu oraz obecnie odbywam specjalizację z chirurgii stomatologicznej. Moja pasja do chirurgii stomatologicznej rozwija się od wielu lat, a obecnie zdobywam dodatkowe doświadczenie i wiedzę podczas specjalizacji.

Aby być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami i technikami w dziedzinie chirurgii stomatologicznej, regularnie uczestniczę w różnego rodzaju kursach i szkoleniach. Współpracuję również z doświadczonymi specjalistami z dziedzin takich jak chirurgia szczękowo-twarzowa, implantologia i inne, co pozwala mi poszerzać swoje umiejętności i dostarczać pacjentom najlepsze możliwe leczenie.

W mojej pracy cechuje mnie cierpliwość, konsekwencja w dążeniu do osiągnięcia celu oraz empatia. Staram się zapewnić indywidualne podejście do każdego pacjenta, zrozumieć ich potrzeby i obawy, a także zapewnić im komfort i zaufanie podczas leczenia.

Poza pracą zawodową, mam również liczne pasje i zainteresowania. Jestem pasjonatem motoryzacji, sportów zimowych, jazdy na rowerze oraz podróży. W wolnych chwilach lubię poznawać nowe miejsca, cieszyć się aktywnością na świeżym powietrzu oraz spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi.

Zapraszam do Willa Dentika, gdzie mogę zapewnić Państwu wysokiej jakości leczenie chirurgiczne stomatologiczne, oparte na mojej wiedzy, doświadczeniu i zaangażowaniu. Dążę do tego, aby każdy pacjent otrzymał kompleksową opiekę i osiągnął zdrowy i piękny uśmiech.

© 2024 Klinika stomatologiczna WILLA DENTIKA
crossmenuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram