Ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Łodzi, gdzie w latach 2013-2018 zdobyłam niezbędną wiedzę i umiejętności na kierunku lekarsko-dentystycznym. W kolejnych latach specjalizowałam się w  w renomowanym Uniwersyteckim Centrum Stomatologicznym Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, pogłębiając moje umiejętności i wiedzę w obszarze leczenia zachowawczego z naciskiem na endodoncję.

Moja droga zawodowa nie ogranicza się jednak tylko do formalnej edukacji. Regularnie uczestniczę w szkoleniach, aby być na bieżąco z najnowszymi metodami i technologiami w dziedzinie stomatologii. Brałam udział między innymi w szkoleniach takich jak "ENDO. Nowoczesna endodoncja mikroskopowa od A do Z" czy "Success Stairs Sequence", prowadzonych przez wybitnych specjalistów w dziedzinie stomatologii.

Poza pracą zawodową, pasjonuję się aktywnym stylem życia. Wspinaczka skalna, trekking górski, jazda konna czy narciarstwo to tylko niektóre z moich zainteresowań. Kocham również spacery po plaży i via ferraty, co pozwala mi zachować równowagę między pracą a życiem prywatnym oraz dbać o zdrowie fizyczne i psychiczne.

Zaangażowanie, profesjonalizm i pasja to cechy, które staram się wkomponować zarówno w moją pracę zawodową, jak i w życie codzienne. Jeśli poszukujesz doświadczonego specjalisty, który podejdzie do Twojego leczenia z pełnym zaangażowaniem i troską, zapraszam do kontaktu.

© 2024 Klinika stomatologiczna WILLA DENTIKA
crossmenuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram