Jestem absolwentką Policealnej Szkoły Medycznej im. Jadwigi Romanowskiej w Elblągu, gdzie uzyskałam dyplom higienistki stomatologicznej z wyróżnieniem. Od samego początku działalności firmy, czyli od 2016 roku, jestem dumnie częścią zespołu Willa Dentika.

W mojej codziennej pracy zajmuję się przeprowadzaniem różnorodnych zabiegów z zakresu higieny jamy ustnej, dbając o zdrowie i czystość jamy ustnej pacjentów. Wspieram również pacjentów w opiece pozabiegowej oraz edukuję ich na temat właściwej higienizacji. Jako przełożona asystentek, koordynuję pracę zespołu i asystuję lekarzom podczas wszystkich rodzajów zabiegów, szczególnie tych związanych z implantologią i chirurgią stomatologiczną.

Aby stale podnosić swoje kwalifikacje zawodowe, regularnie uczestniczę w kursach i szkoleniach, aby być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami i technikami w dziedzinie stomatologii.

Poza pracą zawodową, największą radość czerpie ze spędzania czasu z najbliższymi. Lubię również chodzić do teatru, gdzie mogę cieszyć się sztuką i kulturą. Dodatkowo, uwielbiam długie spacery ze swoim shih tzu, który dostarcza mi radości i relaksu.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub potrzebują dodatkowych informacji, zachęcam do kontaktu. Zapraszam serdecznie do Willa Dentika, gdzie z pasją i profesjonalizmem dbam o zdrowie jamy ustnej i dobre samopoczucie pacjentów.

© 2024 Klinika stomatologiczna WILLA DENTIKA
crossmenuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram