Jestem absolwentką Zdrowia Publicznego i od 2016 roku pracuję w Willa Dentika. Moją przygodę rozpoczęłam jako rejestratorka, a następnie awansowałam na stanowisko koordynatora medycznego. Moja praca skupia się na wdrażaniu najwyższych standardów obsługi pacjenta, nadzorze nad zespołem pracowników oraz tworzeniu i egzekwowaniu wewnętrznych procedur.

Jestem odpowiedzialna za koordynację planów leczenia i monitorowanie przebiegu leczenia. Jestem w stałym kontakcie zarówno z pacjentem, jak i lekarzem, aby zapewnić efektywne i kompleksowe leczenie. Stale podnoszę swoje umiejętności poprzez uczestnictwo w licznych kursach i warsztatach, aby być na bieżąco z nowinkami w dziedzinie stomatologii.

Dla mnie niezwykle istotny jest kontakt z drugim człowiekiem i staram się zrozumieć i wczuć w potrzeby pacjenta. Dążę do tego, aby każdy pacjent czuł się komfortowo i był zaopiekowany podczas wizyty w Willa Dentika. Moja praca opiera się na budowaniu zaufania i zapewnianiu profesjonalnej obsługi.

Poza pracą, w moich wolnych chwilach lubię czytać, śpiewać i piec babeczki dla całego zespołu. Ważne jest dla mnie tworzenie przyjaznej atmosfery w zespole i dbanie o dobre relacje między pracownikami.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub potrzebują dodatkowych informacji, jestem zawsze gotowa do pomocy. Zapraszam serdecznie do odwiedzenia naszej kliniki Willa Dentika.

 

 

© 2024 Klinika stomatologiczna WILLA DENTIKA
crossmenuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram