Jestem absolwentką Szkoły Policealnej im. Jadwigi Romanowskiej w Elblągu na kierunku Higienistka Stomatologiczna. Jestem również finalistką VI Edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Higienistek w 2020 roku, co świadczy o mojej pasji i zaangażowaniu w dziedzinie stomatologii.

W Willa Dentika pracuję od 2020 roku jako asystentka stomatologiczna. Moje obowiązki obejmują przygotowanie gabinetu oraz czynną asystę z lekarzem stomatologiem, często pracując z nim na zasadzie "cztery ręce". Interesuję się szczególnie zabiegami z zakresu chirurgii stomatologicznej oraz endodoncji, w których doskonale się odnajduję.

W mojej pracy jestem zorganizowana, uśmiechnięta i zawsze przygotowana na różne sytuacje. Jestem jak willowy promyczek, który stara się rozjaśnić każdy gabinet stomatologiczny. Moje umiejętności asystenckie sprawiają, że jestem jak denty-stomatologiczna wersja ręki Inspektora Gadżeta, zawsze gotowa służyć pomocą.

Jestem również jak szklana kula dla naszych lekarzy, zawsze gotowa przewidzieć ich potrzeby i zapewnić im niezbędne wsparcie. Moje doświadczenie i wiedza zdobywane na licznych szkoleniach i wykładach sprawiają, że mogę być niezastąpioną częścią zespołu.

Poza pracą, jestem zwariowaną duszą, która lubi zaszaleć. W wolnych chwilach uwielbiam spędzać czas z przyjaciółmi przy dobrej muzyce i kieliszku wina. Jestem też molem książkowym i duszą artysty, a moje wielkie hobby to makijaż. Nie mogę się oprzeć pokusie pieczenia słodkości i cieszę się nielimitowanymi ilościami snu.

Kocham każdego psa, którego spotkam. Moje oczy rozkwitają na widok tych czworonogów, a ich obecność wzbogaca moje życie.

Zapraszam do Willa Dentika, gdzie jako asystentka stomatologiczna mogę zapewnić Państwu profesjonalną opiekę, pozytywną atmosferę i wsparcie na każdym etapie wizyty. Razem z naszym zespołem chcemy zadbać o Państwa zdrowie jamy ustnej i sprawić, że wizyta u dentysty będzie przyjemnym doświadczeniem.

© 2024 Klinika stomatologiczna WILLA DENTIKA
crossmenuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram